Jak oczyścić pamięć z próżnych zanieczyszczeń

Pozbycie się pamięci z próżnych zanieczyszczeń może być trudnym zadaniem. Ale, jest kilka prostych kroków, które możesz podjąć, aby oczyścić swoją pamięć z wszelkich niepożądanych elementów.

1. Kontakt z trybami natury

Wśród setek książek na moich półkach, na palcach jednej ręki mogę policzyć liczbę książek na temat materiałoznawstwa. Jest jednak jedna książka, której się uczepiłem – Bhagavad-Gita. W tej książce Śri Krsna oświeca Arjunę o tajemnicy seksu wszechświata. Nie będę kłamał, to całkiem dobra książka. Najlepsze jest to, że jest darmowa. W rzeczywistości, czytam ją właśnie teraz! Nigdy nie czułem się tak oświecony w moim życiu! Bhagavad-Gita jest skarbem książki i zawsze jestem podekscytowany, kiedy ją czytam! Jestem pewien, że ty też będziesz! Nie mogę się doczekać, aby przeczytać resztę tego klejnotu.

Jak już wspomniałem, jestem trochę kujonem. Ale zawsze zastanawiałem się nad pytaniem, jaki jest sekret nauki o materiałach? Odpowiedź jest taka sama jak pytanie, ale nieświadomie. Odpowiedź jest prosta: trzeba zaangażować się w służbę oddania. Odkryłem, że służba oddania jest doskonałym sposobem na zaangażowanie się w naukę materialną, choć na znacznie mniejszą skalę.

Najlepsze w tym procesie jest to, że nie naruszam prywatności innych ludzi. Po prostu próbuję się uczyć. Natknąłem się na kilka interesujących faktów dotyczących nauki o materiałach, ale nie jestem jeszcze gotowy, by się nimi podzielić. Ale za kilka tygodni jestem gotów ujawnić je Tobie!

2. Zrób ćwiczenie tai chi

Wykonywanie ćwiczeń tai chi w celu oczyszczenia pamięci z próżnych zanieczyszczeń może być ważnym sposobem na poprawę zdrowia i zmniejszenie stresu. Medytacyjny charakter tej formy ćwiczeń może pomóc skupić się na teraźniejszości i zachęca do mindfulness.

Tai chi to łatwe, mało inwazyjne ćwiczenie, które promuje równowagę, siłę i elastyczność. Zmniejsza również stres i niepokój. Jest bezpieczne dla wszystkich grup wiekowych i może być wykonywane w prawie każdym środowisku. Istnieje wiele różnych stylów tai chi, każdy z nich skupia się na innych aspektach praktyki. Ważne jest, aby wybrać styl, który jest odpowiedni dla Ciebie.

Tai chi może poprawić jakość życia osób żyjących z zapaleniem stawów. Badanie wykazało, że tai chi jest tak samo skuteczne jak fizykoterapia w pomaganiu pacjentom w radzeniu sobie z objawami. W rzeczywistości może być nawet lepsze.

Ponadto, tai chi może zmniejszyć depresję i niepokój. W jednym z badań, kobiety, które wzięły połączoną klasę tai chi i jogi zgłosiły zmniejszenie depresji i zaburzeń snu. Podobnie w innym badaniu stwierdzono, że młodzi dorośli z lękiem, którzy uczestniczyli w zajęciach tai chi, zgłaszali mniej objawów lęku.

Badania pokazują, że tai chi może być skutecznym sposobem na zmniejszenie upadków u starszych dorosłych. W rzeczywistości, ostatnie badanie wykazało, że po 8 tygodniach tai chi, uczestnicy doświadczyli zmniejszenia rzeczywistych upadków. Może również zmniejszyć ryzyko upadków u osób z chorobą Parkinsona. Może pomóc starszym dorosłym utrzymać ich zdolności funkcjonalne, które są ważne dla niezależnego życia.

Tai chi może również pomóc w poprawie równowagi i koordynacji u starszych dorosłych, co jest ważne dla utrzymania zdrowia i jakości życia. Ponadto, praktyka może poprawić pamięć i umiejętności funkcjonowania wykonawczego. Może również pomóc w poprawie jakości snu u starszych dorosłych.

Tai chi jest bezpieczne dla każdego i może być wykonywane samodzielnie lub z instruktorem. Jednak ważne jest, aby przestrzegać odpowiednich środków ostrożności podczas wykonywania tai chi, zwłaszcza jeśli jesteś nowy do praktyki. Ponadto, możesz doświadczyć drobnych bólów w wyniku praktyki.

3. Weź kąpiel

Wzięcie kąpieli w celu oczyszczenia pamięci z próżnych zanieczyszczeń może być świetnym sposobem na oczyszczenie umysłu, ciała i duszy. Istnieje wiele korzyści z moczenia się w gorącej wodzie, w tym detoksykacji ciała, poprawy zdrowia skóry i relaksacji umysłu. Zanim wskoczysz, upewnij się, że Twoja wanna jest miła i ciepła, a prysznic czysty.

Po pierwsze i najważniejsze, nie wskakuj do wanny bez ręcznika lub przynajmniej wiadra do moczenia w pobliżu. Kiedy jesteś przy tym, wyłącz światła i otwórz okna. Łazienka to przestrzeń święta i tak należy ją traktować. Jeśli to zrobisz, będziesz zaskoczony tym, jak dobrze będziesz się czuł po wyjściu.

Jedną z najlepszych rzeczy o braniu kąpieli jest rytuał, kojąca ciepła woda i spokojna atmosfera, która cię otacza. Aby wzmocnić tę atmosferę, możesz dodać trochę muzyki, świec, a nawet roślin domowych. To idealne miejsce na medytację i uspokajający stan umysłu.

Najlepszą częścią medytacji jest to, że będziesz w stanie odzyskać swój czas i uwagę, uwalniając się od rozproszenia codziennej harówki. Można to zrobić, gdy jesteś pod prysznicem lub w wannie. Medytacyjna kąpiel jest także doskonałym sposobem na upiększenie twojego salonu lub kuchni. Kilka zapachowych świec i roślina doniczkowa lub dwie mogą zrobić dla bardzo relaksującego domu.

Możesz chcieć sprawdzić niektóre z bardziej niezwykłych działań w czasie kąpieli, jak smudging your tub lub kąpiel w świętej różdżce oczyszczającej dym. Tego typu rytuały to najlepszy sposób na oczyszczenie aury z toksyn i negatywnych emocji. Możesz nawet dodać sobie dodatkowej dawki energii, biorąc kąpiel z olejkami eterycznymi.

Aby naprawdę cieszyć się duchową kąpielą, musisz mieć pewne wskazówki. Będąc w wannie, zwróć uwagę na swoje otoczenie i stań się obiektywnym obserwatorem własnych uczuć. Kiedy skończysz, zamknij wannę z modlitwą dziękczynną. To oczyści twój umysł, a może i serce.

4. Módl się

Poświęcenie czasu na modlitwę, aby oczyścić swoją pamięć z próżnych zanieczyszczeń, jest istotną częścią bycia chrześcijaninem. Pomaga ci oczyścić twoją psychiczną podatność na duchy nieczyste i przodków, którzy praktykowali okultystyczne praktyki. Pozwala również pamiętać o wszystkich dobrych rzeczach, które zrobiłeś. Powinieneś być wdzięczny za wszystko, co Bóg dla ciebie zrobił i modlić się do niego, aby pomógł ci naprawić wszelkie błędy, które popełniłeś w swoim życiu.

Częstym błędem popełnianym przez wielu ludzi jest skupianie się na swoich osobistych sprawach podczas modlitwy. Podczas gdy ważne jest, aby być świadomym tych spraw, musisz również pamiętać o modlitwie za innych ludzi. Chrześcijanie mają obowiązek modlić się za innych, a ty możesz wykorzystać swój czas modlitwy na modlitwę za tych, których kochasz. Istnieje wiele rodzajów modlitw przebłagalnych, które możesz wykorzystać, a pomogą ci one modlić się zarówno za siebie, jak i za innych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *