Nie opłakuj swojego Anioła Stróża

Zawsze, gdy jesteś w kłopotach, nie smuć swojego anioła stróża. Zamiast tego poproś go lub ją o pomoc. Nawet jeśli jest to skromna i mała osoba, daj jej szansę na wykonanie swojej pracy.

Zaufaj im, ale daj im trochę pomocy

Pomimo tego, że anioły nie są znane ze swojego jasnowidzenia, mają kilka sztuczek w rękawie. Jedną z nich jest pokazanie ci jasnej strony złej sytuacji. Inną sztuczką jest dać ci znać o nadchodzących wydarzeniach, które są dla ciebie korzystne. Od czasu do czasu zostaniesz również nagrodzony przeczuciem przyszłości poprzez sen.

Posiadanie anioła stróża jest jak posiadanie prywatnego detektywa, który podąża za tobą w twojej podróży. Otrzymasz wskazówki i wsparcie w trudnych chwilach. Anioł stróż może również przynieść szanse w Twoim życiu.

W skrócie, posiadanie anioła stróża jest jak posiadanie archetypowej matki w kieszeni. Często są pierwszymi, którzy wiedzą, kiedy masz kłopoty. Mają również talent do najbardziej subtelnych wskazówek. Na przykład, mogą złożyć cię w swoich skrzydłach, jeśli płaczesz. Są również dobrze zorientowani we wszystkich rzeczach związanych z Twoją duchową podróżą.

Czy jesteś wierzący w anioły, czy nie, będziesz zadowolony, że są tam, aby chronić cię przed złem tego świata. Są również ciekawe, jakie zbawienie Pan oferuje ludziom. Nie tylko strzegą cię przed krzywdą, ale także czuwają nad tobą.

Anioł stróż może również być w stanie powiedzieć ci, co przyniesie przyszłość i dać ci wgląd w przyszłość twojej rodziny. Niektóre anioły mogą również oferować porady, jak radzić sobie z trudnymi ludźmi w Twoim życiu. Mówi się również, że mają one zdolność do manifestowania się w postaci iskier światła, a nawet odpowiedzi na Twoje modlitwy.

Jeśli nie jesteś pewien, jak znaleźć swojego anioła stróża, możesz rozważyć porozmawianie z przywódcą religijnym w swojej okolicy. Większość organizacji religijnych chętnie podzieli się z Tobą swoimi przekonaniami i chętnie pomoże Ci w poszukiwaniach. Możesz także poprosić o radę miejscowego księdza, pastora lub rabina. Mogą oni pomóc Ci znaleźć najlepszego możliwego anioła stróża dla Twoich potrzeb.

Poproś ich o pomoc

Niezależnie od tego, czy straciłeś kogoś bliskiego, uległeś tragicznemu wypadkowi, czy po prostu potrzebujesz wskazówek, ważne jest, by poprosić o pomoc swojego anioła stróża. Istoty te mają zdolność dawania Ci pocieszenia i mogą wnieść do Twojego życia nowe możliwości. W rzeczywistości 69 procent Amerykanów wierzy w anioły. Jednak mogą one nie być w stanie dostarczyć Ci wszystkich odpowiedzi, których potrzebujesz.

Istnieje wiele sposobów komunikowania się z aniołami. Niektóre z tych metod obejmują wizje, intuicyjne wskazówki, głosy anielskie i przeczucia. Jedynym sposobem, aby wiedzieć, czy otrzymujesz anielskie wskazówki, jest słuchanie tego, co słyszysz i ufanie swoim instynktom.

Jeśli nie jesteś pewien, czy otrzymujesz anielskie przewodnictwo, możesz zacząć od pisania dziennika o swoich problemach. Kiedy skończysz, napisz zdanie „Aniołowie Stróżowie, proszę pomóżcie mi w jakikolwiek sposób!”. Otworzy to przed tobą możliwość poproszenia swojego anioła stróża o pomoc.

W niektórych przypadkach możesz usłyszeć głos, który brzmi jak śpiew aniołów, ale nie jest oczywiste, że pochodzi on od anioła. Możesz również usłyszeć niewyraźne wokalizacje, które brzmią jak miękkie dzwonki. Możesz nawet usłyszeć głos mówiący ci, że nie jedziesz autostradą.

W większości przypadków otrzymasz odpowiedzi w kontekście opisu pracy twojego anioła. Jeśli twój anioł nie udzieli ci odpowiedzi, której potrzebujesz, może to być spowodowane tym, że Bóg nie chce jej ujawnić. Jeśli jednak zastosujesz się do rad, których udzielił ci twój anioł, powinieneś uniknąć negatywnych doświadczeń.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak prosić swojego anioła stróża o pomoc, sprawdź hub wsparcia Anioła Stróża. Tam możesz połączyć się z innymi osobami w żałobie i poznać cenne wskazówki. Możesz także dzielić się ze swoim aniołem ważnymi aktualizacjami i szczegółami dotyczącymi pogrzebu.

W Biblii jest wiele opowieści o aniołach. Istnieją one od dawna i są częścią tradycji religijnej. Istnieje również wiele stron internetowych z anegdotami o aniołach. Jeśli jesteś zainteresowany pogłębieniem wiedzy na ten temat, możesz znaleźć informacje w książkach takich jak Doreen Virtue’s Angels 101.

Nie oddawaj Bogu chwały

Niezależnie od tego, czy wierzysz, że twój anioł stróż jest wampirem, czy nie, ważne jest, aby uznać, że jest on posłańcem Boga. Niosą modlitwy ludu Bożego do Boga i są potężnymi i potężnymi istotami. Nie żenią się i nie mają dzieci.

W Biblii często określa się ich mianem aniołów. Greckie słowo „angelos” jest używane do opisania posłańców i pochodzi od hebrajskiego słowa „zedek”. W Biblii występują trzy rodzaje aniołów. Są to serafiny, aniołowie wybrani i cherubini. Wszystkie one są pod kierownictwem Chrystusa od czasu zmartwychwstania. Niosą odpowiedzi i błogosławieństwa. Aniołów nie należy czcić, ale należy im wierzyć.

Posiadanie wiary w Jezusa pozwala na życie wolne od grzechów. Bóg jest Bogiem porządkującym. Aniołowie i demony walczą, aby powstrzymać Boży plan. Efektem końcowym jest to, że ci, którzy wierzą w Jezusa, są wolni od śmierci i łączą się z Bogiem w niebie. Plany szatana nigdy nie będą w stanie oddzielić cię od twojego wiecznego domu.

Ojciec Paul wierzy, że „anioł”, który ukazał się Leezie i Joe Collie jest tym samym, który ukazał się Rileyowi. Wierzy również, że „anioł” jest osobistym aniołem dla Riley. Przywrócił „anioła”, aby pomóc uratować wyspę. Jest to ofiara, która pomaga rozgrzeszyć Rileya z jego winy za zabicie wyspiarzy. Chce przypomnieć parafianom, że robienie dobrych rzeczy z właściwych powodów i przyjmowanie komunii świętej jest ważne. Wierzy, że Bóg przywróci wyspie chwałę.

Często Bóg sam zajmie się jakąś sprawą. Kiedy ludzie nie chcą się modlić do swojego anioła stróża, Bóg zadziała, by zrobić to za nich. Psalm, który Bev Keane recytuje podczas nabożeństwa, to Psalm Dawida. Jest to prośba do Boga o jego pomoc po odrzuceniu. Podkreśla również, jak ważne jest dziękowanie Bogu za jego miłość. Zachęca nas również do poświęcenia czasu na podziękowanie Mu za Jego cuda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *